لودینگ

سنگ مرمریت صلصالی

یکی از معروف ترین سنگ های ایرانی،مرمریت صلصالی نام دارد. با توجه به تصویر آن در بخش ابتدایی محتوا،از نظر ظاهر دارای زمینه رنگ روشن با خطوط قرمز و خاکستری رنگ با طرح نوار قلبی است و این موضوع موجب گردیده از نظر ظاهری تمامی سنگ های ساختمانی موجود در بازار منحصر به فرد باشد و با برند salsali  در بازار های جهانی معرفی می شود.

 

مشخصات:

  • رنگ: کرم – کرم روشن- سفید-یاسی
  • درجه: ممتاز-درجه 1-درجه 2
  • ابعاد: پلاک – پله – فرشی-50*50 -40*40-اسلب
  • کاربرد: مورد استفاده در نمای داخلی ساختمان

محاسبه قیمت مرمریت صلصالی اصفهان

از عواملی که می توان به صورت مستقیم بر قیمت سنگ صلصالی تاثیرگذار دانست، می توان به پارامترهایی از قبیل سورت بندی،رنگ،ابعاد،ضخامت و کیفیت فرآوری آن اشاره کرد.از نظر سورت بندی درجه های ممتاز،درجه 1 و درجه 2 به ترتیب از قیمت بالا به پایین هستند و استاندارد مشخصی در ایران برای دسته بندی آن وجود ندارد و عمدتا به صورت دلخواه توسط واحد تولیدی صورت می گیرد اما می توان یکدست بودن طرح و رنگ را ملاک این سورت بندی دانست. از نظر رنگ نیز هر انچه بازه رنگ به سمت سفید باشد قیمت بالاتر است. رابطه قیمت با ضخامت آن نیز یک رابطه مستقیم است و از نظر ابعاد نیز هر سایزی قیمت مختص به خود را دارد که در بخش زیر به صورت جزئی تر به بررسی آنها پرداخته ایم.

لیست کامل قیمت انواع ابعاد سنگ صلصالی

مزایا و معایب سنگ صلصالی

نسبتا این سنگ از نظر مقاومت در برابر ضربه و سایش جز مرغوب ترین سنگ های مرمریت در ایران به شمار می آید و از مزیت های ان می توان به استحکام و دوام بالا،مقاومت بالا در برابر ضربه و سایش ،بازه قیمت متفاوت و ساب پذیری قابل قبول آن اشاره داشت. با توجه به درجه بندی آن به سورت های ممتاز،درجه 1 و درجه 2 ،موجب شده که با هر بودجه ای برای شما توانایی خرید این برند وجود داشته باشد. از نظر تنوع رنگ نیز به سورت های سفید ،کرم،کرم روشن و یاسی دست هبندی می شود که در بخش ابتدایی نمونه تصویر آن ها را قرار داده ایم. نکته منفی که برای این مرمریت می توان بیان کرد،مرتبط به عدم استفاده در نمای بیررون ساختمان است،زیرا رگه های آن به مرور زمان خالی خواهد شد و کیفیت خود را از دست خواهد داد.

انواع پله مرمریت صلصالی

سنگ پله آن به صورت استاندارد در ضخامت 3 و 3.4 سانتی متر با عرض 35 سانتی متر تولید می شود و اگر شما جز آن قبیل از خریدارانی هستید که نیاز به به پله صلصالی با ضخامت متفاوتی هستید،نیاز است تا قبل از این که اقدام به خرید کنید با ما تماس بگیرید و ابعاد درخواستی خود را به ما سفارش دهید. ابعاد پله این برند از بالاترین قیمت برخوردار بوده و بعد از آن نیز اسلب ،پلاک و قرشی قرار می گیرد.

پله صلصالی

معدن مرمریت صلصالی کجا است؟

یکی از سوالات پر تکراری که برای شما پیش آمده ،مرتبط به موقعیت جغرافیایی معدن صلصالی است و در پاسخ باید به منطقه خوروبیابانک اصفهان اشاره کرد،مکانی که معادن این برند در ان قرار گرفته و همین مورد موجب شده تا بیشترین تولید وفراوری آن نیز در اصفهان صورت گیرد و از آن به عنوان یک مرمریت اصفهانی نام نام برده شود. سنگبری سعید نیز واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر به صورت تخصصی به فرآوری و تولید آن با کیفیت بالا می پردازد و شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

سنگ صلصالی را از کجا بخریم؟

شاید این سوال نیز برای شما پیش آمده باشد که جهت خرید مستقیم و بدون واسطه این مرمریت به کجا مراجعه کنیم. قطعا گزینه های متعددی برای شما وجود دارد اما این که کدام شهر و منطقه به عنوان تولید کننده است خود یک سوال چالشی است. ابتدا به شما پیشنهاد می کنیم جهت خرید سنگ صلصالی به استان اصفهان مراجعه کنید زیرا همانطور که اشاره کردیم معدن این سنگ در اصفهان قرار دارد و به موازات آن نیز عمده تولید آن در اصفهان است و در این بین می توان به منطقه صنعتی دولت آباد و شهرک صنعتی رضوانشهر به عنوان دو قطب تولید صلصالی اشاره داشت و سنگبری سعید به صورت تخصصی در شهرک صنعتی رضوانشهر به تولید و فرآوری این مرمریت می پردازد.

سوالات:

  • آیا سنگ صلصالی قابلیت استفاده در نمای بیرون ساختمان را دارد؟ در پاسخ به این قبیل از سوالاتی که قصد دارند تا از این مرمریت در فضای بیرونی و به خصوص نمای بیرون ساختمان استفاده کنند باید گفت خیر و پیشنهاد ما به شما عدم استفاده از آن در فضای بیرونی است.
  • آیا خطوط و نوارهای قرمز رنگی که بر روی سطح مرمریت صلصالی قرار گرفته به مرور زمان خالی می شود؟ در پاسخ باید عرض کرد که خیر،شاید تا حدودی کیفیت خود را از دست بدهد ولی این رگه ها خالی نمی کند و به خصوص همین طرح و نقش موجب منحصر به فرد شدن طرح این مرمریت خوروبیابانک نسبت به سایر سنگ های مرمریت در ایران و جهان شده است.

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان سوم مرکزی-سنگبری سعید
ایمیل
saeedstone@gmail.com