لودینگ

خصوصیات سنگ مرمریت هرسین خوب

بیشتر افراد در زمان خرید مرمریت هرسین فقط و فقط به زیبایی و روشن بودن آن توجه می‌کنند. ولی متاسفانه سایر عوامل نیز جهت انتخاب سنگ هرسین ممتاز باید مدنظر قرار گرفته شود. اصلی‌ترین عامل نیز عدم آگاهی خریدار است. در این محتوا از وب سایت سنگ تکاپ به شما این آگاهی را خواهیم داد که سنگ هرسین خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد، تا انتها با ما همراه باشید.

تقسیم بندی و سورت سنگ هرسین

سنگ هرسین را از نظر رنگ و طرح و همچنین ابعاد می‌توان دسته بندی کرد. از نظر ابعاد میتوان به سایز پلاک، پله، فرشی و اسلب اشاره کرد. از نظر طرح و رنگ نیز می‌توان به ممتاز، سوپر، درجه1 و درجه 2 اشاره کرد. هر آنچه زمینه رنگ روشن مایل به سفید و بدون رگه باشد، بهترین سورت نامگذاری خواهد شد.

خصوصیات مرمریت هرسین مناسب

یک سری فاکتور و پارامتر وجود دارد که تعدادی از آن‌ها برای تمام سنگ‌های ساختمانی مشترک است و تعدادی نیز تنها مختص مرمریت هرسین است. لیست مربوطه به شرح زیر است:

  • حداقل جذب آب
  • بدون رگه و ترک
  • زمینه رنگ یکدست
  • درجه کیفیتی بالا

معادن متعددی در هرسین کرمانشاه قرار دارد و سنگ همه معادن از درجه کیفی در یک سطح قرار ندارد. سنگی از بالاترین کیفیت برخوردار است که از زمینه رنگ روشن یکدست بدون هیچ رگه برخوردار باشد. یک سری از سنگ‌های هرسین در بازار وجود دارد که بعد از مدتی خالی می‌کنند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان سوم مرکزی-سنگبری سعید
ایمیل
saeedstone@gmail.com
تماس با ما