لودینگ

انواع سنگ مرمریت برای نما پارکینگ

تنوع سنگ های مرمریت بالا بوده و یکی از کاربری های ویژه آن ها نیز استفاده در نما دیوار پارکینگ است. البته در بخش های داخلی دیگر ساختمان نیز کاربری برای آن ها تعریف شده ولی در این محتوا به صورت تخصصی به معرفی انواع سنگ مرمریت نما پارکینگ خواهیم پرداخت. در ادامه سعی می کنیمتصاویری از نمونه کارهای اجرایی در پارکینگ نیز به شما ارائه دهیم. تا انتها این مقاله با ما همراه باشید.

نمونه کار سنگ در نما پارکینگ

ویژگی های مرمریت مناسب برای دیوار پارکینگ

همانطور که اطلاع دارید هر کدام از سنگ های ساختمانی و به خصوص مرمریت، کاربری های ویژه ای دارند و تنوع رنگی آن ها نیز موجب شده تا هر نوع سلیقه ای را پوشش دهد اما این ملاک نیست که هر سنگ را بتوان در بخش مختلف ساختمان استفاده کرد.

برای استفاده مرمریت در نما پارکینگ تنها 3 پارامتر لازم است که عبارت اند از:

  • پارکینگ سقف دار باشد.
  • در معرض آب و نم نباشد.
  • شرایط آب و هوایی، تغییرات چشمگیری نداشته باشد.

انتخاب رنگ بندی نیز کاملا سلیقه ای بوده و به نظر طراح پروژه بستگی دارد اما عمدتا از سنگ های مرمریت با رنگ روشن استفاده می کنند. از مطرح ترین سنگ های مرمریت جهت کاربری در نما پارکینگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کلام پایانی

بیشترین کاربردی که برای سنگ های مرمریت تعریف شده، جهت پوشش دیوارها و کفپوش داخلی ساختمان است و برای نما پارکینگ نیز کاربری ویژه ای تعریف شده و همواره سعی کنید از سنگ های مرمریت روشن در طراحی نما پارکینگ خود استفاده کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان سوم مرکزی-سنگبری سعید
ایمیل
saeedstone@gmail.com
تماس با ما