لودینگ

خرید سنگ کف سالن

با توجه به تنوع بالا سنگ های ساختمانی در نوع و ابعاد،موجب شده به عنوان گزینه اصلی جهت انتخاب در جهت پوشش بخش های مختلف ساختمان به شمار آید و یکی از پر طرفدارترین آنها مربوط به سنگ کف سالن پذیرایی است که ما در این بخش قصد داریم به صورت تخصصی تر به بررسی و ارزیابی این مبحث بپردازیم،پس تا انتها با ما همراه باشید.

سنگ کف سالن

شاید به این موضوع فکر نکرده باشید که توجه به متریال مورد استفاده در کف سالن ساختمان چه نقش تاثیرگذاری بر زیبایی نمای داخلی ساختمان شما داشته و همواره انتخاب کفپوش مناسب یک چالش بوده که در این بین سنگ ساختمانی با توجه به تنوع بالا از نظر نوع و رنگ و همچنین ابعاد خود یک چالش اساسی است و برای انتخاب بهترین سنگ ساختمانی کف سالن نیازمند شناخت کامل و کلی شما نسبت به تمامی سنگ های ساختمانی موجود در بازار است که خود نیازمند سالها تجربه و مطالعه است و ما در این بخش سعی کردیم تا تعدادی از برندهای پر تقاضا را به شما خریداران معرفی کنیم.

خرید سنگ کف سالن

انواع سنگ ساختمانی مورد استفاده در کف سالن

همانطور که اشاره کردیم سنگ های ساختمانی از تنوع بالایی از نظرنوع (مرمریت، تراورتن، گرانیت، مرمر، چینی، ترااونیکس و …) برخوردار است و چالش اساسی همواره این موضوع است که کدام برای کف سالن بهتر است و آیا تمانی آنها قابلیت استفاده در این بخش را دارند. لیست به شرح زیر است:

  • سنگ های مرمریت: اکثریت سنگ های مرمریت قابلیت استفاده جهت پوشش کف سالن را دارند که از برند مطرح می توان به مرمریت صلصالی ممتاز اشاره ای داشت. به غیر از برند صلصالی جهت کاربری در این بخش، می توان به سایر برندها از قبیل مرمریت های هرسین،چهرک،آباده،خوی،مهکام،لاشتر،تری دی بلک و دهبید اشاره ای داشت. اکثریت این برندها تنوع رنگ های تیره و روشن را پوشش می دهند.
  • سنگ های چینی:تمامی سنگ های چینی نیز قابلیت استفاده جهت پوشش کف سالن های پذیرایی را داشته که در این بین می توان به برندهای ازنا،قروه و الیگودرز اشاره کرد.
  • سنگ های مرمر: در کف سالن اکثر ساختمان های لوکس و لاکچری از سنگ مرمر جهت پوشش کف سالن استفاده می شود که در این بین سنگ های مرمر سبز،سفید و صورتی از تقاضا بالاتری برخوردار هستند.
قیمت سنگ کف سالن

سنگ مناسب برای کف سالن را از کجا بخریم؟

قطعا این سوال برای شما پیش آمده که مرغوب ترین و بهترین سنگ ساختمانی برای این بخش را از کجا بخریم که از نظر هزینه به صرفه و مناسب باشد. ما به شما پیشنهاد می کنیم سنگ مورد نظر خود را از کارخانه های سنگبری واقع در شهرک های صنعتی اصفهان تهیه کنید. ما در سنگبری سعید واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر به صورت تخصصی به تولید و فرآوری سنگ مرمریت صلصالی در ابعاد 50*50 و فرشی می پردازیم.

قیمت انواع سنگ برای کف سالن

سنگ های ساختمانی مورد استفاده در کف سالن بر اساس ابعاد،درجه و سورت بندی،نوع سنگ و برند معدن قیمت گذاری می شوند. عمدتا برای کف سالن از ابعاد بیشتر از 40 در 40 استفاده می شود و این سایز بندی به صورت استاندارد دارای بازه 40*40 ،50*50 ، 60*60 ، 80*80 و اسلب است و هر آنچه سایز بزرگ تر به نسبت قیمت آن نیز افزایشی است. از نظر نوع سنگ نیز اگر درخواستی مرمر باشد به نسبت سنگ مرمریت،قیمت بالاتری دارد.

از دیگر سوالاتی که توسط کاربران برای ما ارسال می شود مرتبط به نحوه قیمت گذاری انواع سنگ مورد استفاده در کف سالن است که در این بین 4 فاکتور اصلی وجود دارد که می توان به ابعاد،نع سنگ،برند سنگ و کیفیت فرآوری آن اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان سوم مرکزی-سنگبری سعید
ایمیل
saeedstone@gmail.com
تماس با ما