لودینگ

انواع سنگ پله سفید

یکی از مهمترین بخش‌های ساختمان در طراحی داخلی دکوراسیون و فضای داخلی ساختمان راه پله است و در این سال‌ها متریال های متنوعی در رنگ های مختلف تولید شده که یکی از پرکاربردترین آنها مربوط به سنگهای پله سفید است. با توجه به تنوع بالای سنگ های ساختمانی موجود رنگ سفید، بر آن شدیم تا معرفی از انواع سنگهای ساختمانی سفید داشته باشیم که قابلیت تولید سنگ پله را نیز داشته باشند .تا انتها با این محتوا از وبسایت سنگ سعید همراه باشید.

سنگ پله سفید

 انواع سنگهای سفید برای راه پله

سنگ های ساختمانی در اندازه، رنگ و طرح های مختلف تولید می شوند و شما میتوانید از بین آنها، سنگ ساختمانی مناسب برای راه پله انتخاب کنید و تغییرات سازنده ای را در راه پله ساختمان خود رقم بزنید. در مطلبی به معرفی انواع سنگ پله مرمریت پرداختیم اما در این بخش قصد داریم کلی تر به این موضوع نگاه کنیم و از تمامی سنگهای ساختمانی سفید در ابعاد پله معرفی داشته باشیم که عبارتند از:

  • مرمریت سفید صلصالی: عمدا از اصطلاح سفید در معرفی این سنگ استفاده کردیم زیرا تنها بعضی از سورت های آن دارای زمینه رنگ سفید است و عمدتاً زمینه رنگ آن مایل به کرم روشن است. شما می توانید در بخش مربوط به سنگ پله صلصالی، با انواع سورت های آن آشنا شوید.
  • مرمریت جوشقان: در بین سنگ های مرمریت جز سفیدترین نوع مرمریت به شمار می آید و مطرح ترین سورت آن نیز،دانشه شهیادی است.
  • سنگ چینی ازنا: زمینه اصلی رنگ آن به سفید میخورد اما باید به سراغ سورت های ممتاز آن روید.
  • سنگ چینی قروه
  • سنگ چینی الیگودرز  
  • مرمریت هرسین: این مرمریت از معادن هرسین کرمانشاه استخراج می شود و در بین سنگ های مرمریت جز محکم ترین سنگ های ساختمانی عنوان می شود. سنگ پله هرسین دارای زمینه رنگ روشن مایل به سفید و به دلیل ذات استخوانی و توپری که دارد، از ساب پذیری بالایی نیز برخوردار است. پله آن در ضخامت 3 و عرض 35 سانتی متر به صورت استاندارد تولید می شود.

سنگ های ساختمانی با زمینه رنگ سفید، انتخابی مناسب برای خانه های مدرن و امروزی است و شما می توانید از این نوع سنگ ها در سایر بخش های ساختمان خود از قبیل کف ،بدنه و … استفاده کنید که در بخش های مجزا سعی کرده ایم به جزئیات بیشتر ان بپردازیم. با توجه به مواردی که در بالا نام بردیم،میتوان به این نتیجه رسید که سنگ های ساختمانی متعددی با زمینه رنگ سفید وجود دارد که قابلیت استفاده در راه پله را داشته و در انتخاب خود علاوه بر توجه به زیبایی و سازگاری با فضای دکوراسیون،به عواملی از قبیل مقاومت در برابر ضربه و سایش،حداقل جذب آب،مقاوم در برابر مواد شوینده و اسید و راحتی در تمیزکاری و شستشو توجه داشته باشید.

مورد بعدی که وجود دارد،در رابطه با قیمت گذاری سنگ های پله سفید است که این موضوع کاملا تخصصی است و به شما پیشنهاد می کنیم قبل از خرید،از افراد با تجربه پرسش کنید. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. در سنگبری سعید به صورت تخصصی به تولید سنگ صلصالی می پردازیم و این سنگبری در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان واقع شده است.در ادامه نمونه تصاویر بیشتر از نمونه کارهای اجرایی سنگ های سفید در پلکان و راه پله ارائه می دهیم.

نمونه کار راه پله با سنگ سفید و روشن

تصویر سنگ راه پله دوبلکس با سنگ مرمریت روشن و سفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان سوم مرکزی-سنگبری سعید
ایمیل
saeedstone@gmail.com
تماس با ما