لودینگ

نمایندگی فروش سنگ مرمریت هرسین در تهران

سنگ مرمریت هرسین به عنوان یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین سنگ های مرمریت به حساب می آید. این سنگ از معادن هرسین کرمانشاه استخراج می شود و سپس در کارخانه های سنگبری فرآوری و تولید می گردد. این سنگ در شهرک های سنعتی سنگ مختلف در ایران تولید می شود. در این محتوا قصد داریم به معرفی نمایندگی فروش سنگ هرسین در تهران بپردازیم.

سنگ هرسین در کدام شهرهای ایران تولید می شود؟

مرمریت هرسین عمدتا در استان های کرمانشاه، تهران و اصفهان تولید می شود. از جمله شهرک های صنعتی مهمی که در این زمینه فعالیت دارند نیز می توان به شهرک صنعتی رضوانشهر، شهرک صنعتی محمودآباد و شهرک صنعتی شمس آباد اشاره کرد. چنانچه قصد خرید حضوری مرمریت هرسین در تهران دارید، می توانید به نمایندگی ما در این شهر مراجعه کنید. بهترین نمایندگی، مشاهده سورت مورد نظر در وب سایت و شبکه های اجتماعی و سپس خرید حضوری از کارخانه سنگبری است.

مرمریت هرسین دارای زمینه رنگ سفید و کرم روشن است. از نظذ تراکم در درجه بالایی قرار گرفته و به صورت عامیانه بسیار استخوانی است. سنگ هرسین عمدتا در ابعاد پلاک، فرشی، پله و اسلب فرآوری می شود. از نظر سورت بندی می توان به سورت های سوپر، ممتاز، درجه1 و درجه2 اشاره کرد. البته از نظر سایزبندی نیز به دسته بندی آن پرداخته می شود که مهمترین و شاخص ترین آن، پله هرسین نام دارد.

نمایندگی فروش هرسین در تهران

مرمریت هرسین را از کجای تهران خرید کنیم؟

سنگفروشی و کارخانه های سنگبری متعددی در استان تهران وجود دارد که شما می توانید اب مراجعه به آنها، اقدام به خرید سنگ مورد نظر خود کنید و همین فاکتور برای سنگ هرسین نیز برقرار است. در این بین می توان به سنگفروشی های زیر اشاره کرد:

  • شهرک صنعتی شمس آباد
  • شهر سنگ
  • بازار سنگ ایران
  • شهرک صنعتی حسن آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان سوم مرکزی-سنگبری سعید
ایمیل
saeedstone@gmail.com
تماس با ما