لودینگ

بهترین سنگ برای کف دستشویی و سرویس بهداشتی

مصالح ساختمانی متعددی جهت پوشش کف دستشویی و سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از پر کاربردترین آنها سنگ های ساختمانی است و از آن با عنوان سنگ ساختمانی کف دستشویی و یا سنگ کف سرویس بهداشتی نیز نام برده می شود. سنگ انتخابی برای این بخش نیاز به توجه ویژه ای دارد زیرا در معرض رطوبت و آب بالا قرار دارد و همچنین روزانه به وسیله مواد شیمیایی مورد شستشو قرار می گیرد،پس سنگ مناسب برای این بخش باید خصوصیات زیر را داشته باشد:

  • مقاوم در برابر مواد شیمیایی و شوینده
  • مقاوم در برابر رطوبت
  • حداقل جذب آب
  • راحتی و آسانی در تمیز کردن لکه ها
  • ماندگاری و دوام رنگ و کیفیت به مرور زمان
سنگ کف سرویس بهداشتی

انواع سنگ ساختمانی برای کف دستشویی

آن قبیل سنگ های ساختمانی که از تخلخل کم وصیقلی هستند برای استفاده در کفپوش دستشویی مناسب بوده و همواره در هنگام انتخاب سنگ مورد نیاز،به پارامترها و ویژگی های بالا توجه ویژه ای داشته باشید. ما در این بخش سعی می کنیم تا بر اساس دسته بندی های موجود از انواع سنگ های ساختمانی به معرفی یک سری برند جهت استفاده در این بخش از ساختمان بپردازیم که به شرح زیر می باشند.

سنگ مرمریت مناسب برای کف سرویس بهداشتی

سنگ های مرمریت اکثریت در مکان هایی که در معرض مستقیم آب و رطوبت قرار دارند نباید استفاده کرد اما در این بین یک سری برند وجود دارد که می توان تا حدودی از آنها استفاده کرد که به شرح زیر هستند:

  • مرمریت صلصالی: این مرمریت دارای زمینه رنگ کرم و کرم روشن است و بر روی سطح آن نوارهای قرمز رنگ با طرح نوار قلبی قرار گرفته است. یکی از پیشنهادات ما نیز به شما استفاده از این مرمریت است و جهت دریافت اطلاعات بیشتر به بخش مربوط به سنگ صلصالی مراجعه کنید.
  • مرمریت لاشتر: این سنگ دارای زمینه رنگ طوسی تیره و مشکی است و یکی از گزینه های اصلی جهت اجرا در پروژه های لاکچری است.

سنگ چینی مناسب برای کف دستشویی

تمامی سنگ های چینی موجود در بازار قابلیت استفاده در کف سرویس بهداشتی را دارند. این قبیل سنگ ها از شفافیت خوبی برخوردار هستند و به همین دلیل گزینه مناسبی جهت استفاده در اماکن مرطوب به شمار می آید. این قبیل سنگ ها این قابلیت را دارند که مدت زمان زیادی در معرض آب قرار گیرند و آب به آن نفوذ نکند. از برندهای مطرح آن در بازار نیز می توان به چینی ازنا،قروه و الیگودرز اشاره کرد.

قیمت سنگ کف دستشویی چگونه محاسبه می شود؟

عوامل و پارامترهای متعددی را می توان به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر قیمت خرید سنگ کف سرویس بهداشتی تاثیر گذار دانست که در این بین می توان به نوع سنگ و سورت بندی آن اشاره کرد. البته در بخش بالا به این تنوع نوع اشاره کردیم و در ادامه سعی خواهیم کرد به سنگ های گرانیت و مرمر نیز اشاره کنیم. سنگبری سعید در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان قرار دارد و شما می توانید جهت خرید مستقیم محصولات مورد نظر به کارخانه ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان سوم مرکزی-سنگبری سعید
ایمیل
saeedstone@gmail.com
تماس با ما