لودینگ

سنگ کف پارکینگ

در این سال ها متریال های متعددی جهت استفاده در کفپوش پارکینگ ایجاد شده اما هیچکدام نتوانسته اند جایگزین مناسبی به جای سنگ های ساختمانی باشند و به همین دلیل کلمه سنگ کف پارکینگ یکی از پر جستجوترین کلمات توسط خریداران است و ما نیز در این بخش قصد داریم شرح کاملی از آن داشته باشیم.

سنگ کف پارکینگ

اصولا پارکینگ ها به دو صورت طراحی می شوند، یک سری از آنها ورودی ساختمان بوده و علاوه بر تردد خودرو، تردود ساکنان ساختمان نیز از آن بخش صورت می گیرد که نیازمند توجه بالا به طراحی فضای آن است و یک سری نیز تنها محل تردد خودرو است.

ویژگی سنگ مناسب برای کف پارکینگ

ابتدا سعی می کنیم از نظر پارامترهای کیفی به بررسی این ویژگی ها بپردازیم و البته توجه به زیبایی سنگ نیز اهمیت دارد که در ادامه آن خصوصیات را نیز عنوان خواهیم کرد، اما پارامترهای کیفی عبارت اند از:

 • در برابر ضربه و سایش از مقاومت بالایی برخوردار باشد زیرا روزانه تردد وسائل نقلیه بر روی آن صورت می گیرد.
 • حداقل جذب آب و راحتی و آسانی در شستشو و تمیزکاری
 • مقاوم در برابر مواد شیمیایی و روغن
 • مقاوم در برابر سرما و گرما و تغییرات دمایی

بهترین سنگ برای کف پارکینگ

یکی از سوالات پر تکراری که توسط کاربران برای ما، مرتبط با معرفی بهترین سنگ جهت استفاده در کف پارکینگ بوده که در این بین ما نیز سعی کردیم با توجه به تنوع بالا برندهای بازار، تعدادی از آنها را برای شما به صورت تیتر وار مطرح کنیم که به شرح زیر است:

 • سنگ های گرانیت: تمامی سنگ های گرانیت قابلیت استفاده در این بخش از ساختمان را دارند.
 • سنگ های مرمریت: در میان سنگ های مرمریت موجود در بازار می توان به سنگ صلصالی اصفهان، مرمریت هرسین و مرمریت لاشتر به عنوان مناسبترین گزینه جهت استفاده در این بخش از ساختمان اشاره کرد.
 • سنگ های چینی

قیمت سنگ ساختمانی کاربردی در کف پارکینگ

سنگ های ساختمانی از تنوع بالایی برخوردار می باشند اما تمامی آنها قابلیت کاربری در کف پارکینگ را نداشته و یکی از سوالات پر تکراری که توسط کاربران برای ما ارسال می شود در رابطه با دریافت قیمت انواع سنگ کف پارکینگ است. این بخش تخصصی است و نیاز است شما از یک کارشناس خبره کمک بگیرید اما یک سری پارامتر بر قیمت تاثیرگذار است که در این بین می توان به نوع سنگ، ابعاد، ضخامت و درجه آن اشاره کرد.

در سنگ سعید، به تولید تخصصی مرمریت صلصالی پرداخته می شود و شما می توانید جهت دریافت قیمت سنگ کف پارکینگ با کارشناسان ما در تماس باشید. ما آمادگی داریم تا خدمات خود را به صورت مستقیم به شما خریداران در شهرهای تهران و اصفهان ارائه دهیم.

2 پاسخ به “سنگ کف پارکینگ”

 1. شایان احمدی گفت:

  آیا از مرمریت های صلصالی و پرطاووسی که در وب سایت قرار دادید میتوانم در کف پارکینگ هم استفاده کنم؟

  • مدیر گفت:

   بله، استفاده آنها در کف پارکینگ مسئله ای ندارد. به شما پیشنهاد می کنم از ضخامت های 3 سانتی متر آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان سوم مرکزی-سنگبری سعید
ایمیل
saeedstone@gmail.com
تماس با ما