لودینگ

خرید سنگ پله مرمریت در اصفهان

راه پله در ساختمان از بخش های پله،زیر پله و بدنه دیوار پله تشکیل شده است و در این سال ها متریال های زیادی مطرح گردیده اما هیچ کدام جایگزین سنگ نشده و در این بین مرمریت جز پرکاربردترین نوع بوده و همین موضوع موجب گردیده تا پله مرمریت از تقاضا بالایی برخوردار باشد.

پله مرمریت در اصفهان

انواع سنگ پله مرمریت

استان اصفهان قطب تولید سنگ ساختمانی در ایران است وبه موازات آن جستجو برای پله مرمریت در اصفهان نسبتا بیشتر است و عمده تولید آن نیز در شهرک های صنعتی محمودآباد و رضوانشهر صورت می گیرد. یکی از مشخصه های بارز مرمریت، داشتن تنوع رنگ و طرح است که همین موضوع موجب شده تا هر نوع سلیقه ای را تحت پوشش قرار دهد و از جمله رنگ های مطرح می توان به موارد زیر اشاره کرد.

انواع پله مرمریت کرم

شاید بیش از 50 درصد معادن مرمریت موجود در ایران از زمینه رنگ کرم برخوردار باشند و برندهای مطرحی وجود داشته که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مرمریت صلصالی: یکی از شناخته شده ترین سنگ های ایرانی در بازارهای جهانی و بیش از یک دهه از کاربری آن می گذرد و علاوه بر دوام و استحکام بالایی که دارد، داشتن طرح نوار قلبی و زمینه رنگ کرم و کرم روشن آن موجب شده تا هنوز به عنوان برترین سنگ های مرمریت در ایران مطرح باشد و در بخش مربوطه تصاویری از پله مرمریت صلصالی برای شما قرار داده ایم.
 • مرمریت کرم آباده
 • مرمریت خوی

انواع سنگ پله مرمریت سفید و مشکی

دلیل این که رنگ سفید و مشکی را با همدیگر در یک دسته قرار دادیم، تعداد محدود معادن مرمریت سفید در ایران است و از نماینده های مطرح سفید و مشکی می توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارت اند از:

 • مرمریت سفید جوشقان: معادن آن در جوشقان اصفهان قرار دارد و آنرا با برند دانه شهیادی نیز در بازار معرفی می کنند.
 • مرمریت لاشتر:جز شناخته شده ترین سنگ های مرمریت مشکی ایرانی در بازارهای جهانی است و دارای زمینه رنگ مشکی و طوسی است.
 • مرمریت مشکی نجف آباد
 • مرمریت تری دی بلک

قیمت پله مرمریت در اصفهان

از عواملی که به صورت مستقیم بر قیمت خرید پله مرمریت در اصفهان تاثیرگذار است، مرتبط به برند معادن و رنگ بندی آن است. عمده تولید و فروش این ابعاد در شهرک های صنعتی رضوانشهر و محمودآباد اصفهان صورت می گیرد و شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

2 پاسخ به “خرید سنگ پله مرمریت در اصفهان”

 1. جلیلی گفت:

  بنده در شهرستان هستم و می خواهم پله مرمریت خرید کنم. به نظر شما اختلاف قیمت این سنگ در اصفهان تا شهرستان چه مقدار است؟ آیا به صرفه برای خرید در اصفهان است؟

  • مدیر گفت:

   بستگی دارد. اگر در شهرستان شما کارخانه سنگبری وجود ندارد و سنگفروشی پله های مرمریت را از اصفهان تهیه کرده پس قطعا خرید مستقیم شما از کارخانه های سنگبری واقع در اصفهان به صرفه تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان سوم مرکزی-سنگبری سعید
ایمیل
saeedstone@gmail.com
تماس با ما