لودینگ

انواع سنگ مرمریت برای کف ساختمان

طراحی فضای داخلی ساختمان از جوانب گوناگونی برخوردار است و یکی از کاربردی ترین بخش ها،کف ساختمان است و تیم ما ر این بخش قصد دارد به صورت تخصصی معرفی از انواع سنگ مرمریت در کف ساختمان داشته باشد،پس تا انتها با ما همراه باشید و نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

مرمریت کف ساختمان

سنگ مرمریت مناسب برای کف ساختمان

سنگ های مرمریت در بازار بر اساس رنگ بندی و برند معادن دسته بندی می شوند و یکی از چالش هایی که پیش روی اکثریت خریداران وجود دارد،مرتبط به خرید سنگ مرمریت مناسب برای کف ساختمان است و البته شایان ذکر است که کف ساختمان به بخش هایی از قبیل کف ساختمان،کف آشپزخانه،کف اتاق ،کف حمام و سرویس بهداشتی ،کف پارکینگ و … را شامل می شود.

در این بین انتخاب سنگ کف پارکینگ نسبت به سایر موارد از حساسیت بیشتری برخوردار است زیرا متریال انتخابی باید نسبت به تردد وسایل نقلیه مقاوم و همچنین به راحتی قابل شستشو و نسبت به مواد شیمیایی نیز مقاوم باشد و ما در مقاله مرتبط به شرح کامل خصوصیات آن پرداخته ایم و چند برند مرمریت نیز برای شما معرفی کرده ایم. اما حال به سراغ اصل مطلب خواهیم رفت.

انواع سنگ مرمریت کف ساختمان

دسته بندی جهت معرفی سنگ های مربوطه را بر اساس برند معادن انجام می دهیم که عبارت اند از:

  • مرمریت صلصالی : این سنگ دارای زمینه رنگ کرم روشن با خطوط قرمز رنگ است و قابل استفاده در کف سالن،اتاق خواب،آشپزخانه و پارکینگ است.البته شایان ذکر است که این برند را در بازار با نام مرمریت صلصالی اصفهان نیز معرفی می کنند.
  • مرمریت هرسین: این سنگ را بسیاری با زمینه رنگ سفید می شناسند و کاربری آن نیز عمدتا در کف سالن،اتاق خواب،آشپزخانه و پارکینگ است.
  • مرمریت چهرک
  • مرمریت دهبید

قیمت مرمریت کف ساختمان

همانطور که بارها در محتواهای قبلی اشاره کردیم،پارامترهای مشترکی در قیمت گذاری انواع سنگ ساختمانی وجود دارد که در این بین قیمت خرید مرمریت کف ساختمان نیز از این عوامل مستثنی نبوده و از پارامترهای موجود می توان به برند معادن،سورت بندی ،ابعاد،کیفیت فرآوری و رنگ بندی اشاره داشت.

نتیجه گیری:

انتخاب بهترین سنگ مرمریت جهت استفاده در کف ساختمان نیازمند است که نوع کف مورد استفاده را مشخص و همچنین انواع مرمریت را بر اساس برند معادن ورنگ بندی دسته بندی می کنند که در این بین می توان به رنگ های کرم،سفید،مشکی،قرمز و زیتونی اشاره داشت. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان سوم مرکزی-سنگبری سعید
ایمیل
saeedstone@gmail.com
تماس با ما