لودینگ

انتخاب سنگ هرسین برای کف حیاط

سنگ‌های ساختمانی پوشش‌های متعددی در ساختمان داشته و یکی از آن‌ها نیز استفاده در کف حیاط ساختمان است. در این بخش ما با توجه به زمینه فعالیت تولید تخصصی سنگ هرسین،قصد داریم به بررسی استفاه از سنگ مرمریت هرسین کف حیاط بپردازیم. سنگ انتخابی در کف حیاط باید در برابر شرایط آب و هوایی و جوی مقاوم باشد. از جمله این شرایط می‌توان به یخبندان ها،سرما و گرما اشاره داشت. البته در این بین می‌توان به مقاومت داشتن در برابر سایش نیز اشاره کرد و باید سنگی انتخاب شود که نسبت به تردد بالا مقاوم بوده و به مرور زمام کیفیت خود را از دست ندهد.در محتوا سنگ ساختمانی برای کف حیاط به شرح کامل این مسئله پرداخته ایم.

مرمریت هرسین کفپوش حیاط

همانطور که در بخش ابتدایی اشاره کردیم،مرمریت هرسین جز آن دسته سنگ‌های ساختمانی به شمار می‌آید که قابلیت استفاده در کف حیاط را داشته و دو شرط ذکر شده در بالا را کاملا داشته و علاوه بر آن به دلیل داشتن زمینه رنگ روشن و کرمی که دارد همیشه در معرض دید قرار دارد و به فضای مربوطه زیبایی منحصر به فردی می‌دهد.جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مرمریت هرسین اصفهان با ما در تماس باشید.

قیمت سنگ هرسین کف حیاط

یکی از سوالاتی که از ما می‌شود در رابطه با قیمت سنگ هرسین کف حیاط است. از مهمترین پارامترهای تاثیر گذار می‌توان به درجه بندی و سورت،ابعاد و ضخامت آن اشاره کرد.عمدتا از سنگ‌های هرسین با ابعاد فرشی و ضخامت 3 سانتی متر استفاده می‌شود و این ابعاد نیز عمدتا در عرض 35 سانتی متر هستند زیرا از نمره‌های پله بریده می‌شوند.این به این معنا نیست که شما نمی‌توانید از ابعاد و ضخامت‌های دیگر برای کف حیاط استفاه کنید،بلکه بسیاری از سفارش‌های خرید ارسالی در جهت تهیه ابعاد 40*40 هرسین با ضخامت 2 سانتی متر است.

در ادامه بررسی‌های صورت گرفته از کاربری هرسین در پوشش کف حیاط،به این نکته نیز اشاره ای داشته باشیم که شما اگر اقدام به استفاده از سنگ‌های هرسین با ضخامت 3 سانتی متر در این بخش کنید بهتر است زیرا مقاومت آن در برابر ضربه و سایش افزایش می‌دهد و همچنین جهت این که قیمت تهیه آن برای شما مناسب باشد کافی است از تولید کننده بخواهید که به شما سروکله را بفروشد و اگر ابعاد مربوطه یکدست نباشد به طور قطع قیمت تهیه آن مناسب‌تر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان سوم مرکزی-سنگبری سعید
ایمیل
saeedstone@gmail.com
تماس با ما