لودینگ

سنگ هرسین برای کف پارکینگ

یکی از پر تقاضاترین سنگ‌های مرمریت مورد استفاده در ساختمان، هرسین است و نقش و کاربری آن جهت استفاده در کف پارکینگ روز به روز پررنگ‌تر گردیده، تا جایی که از آن به عنوان مرمریت هرسین کف پارکینگ نیز نام برده می‌شود. از نظر تنوع رنگ می‌توان به بازه رنگ‌های کرم، بژ، استخوانی روشن و کرم روشن آن اشاره کرد که عمدتا از سورت کرم بژ در کف پارکینگ استفاده می‌شود زیرا به نسبت از قیمت پایین‌تری برخوردار می‌باشند.

سنگ هرسین برای کفپوش پارکینگ

 سنگ هرسین در برابر مواد آتش زا عایق بوده و با توجه به کاربری پارکینگ، به عنوان بهترین متریال جهت استفاده در این بخش از ساختمان مطرح است. پارکینگ جز آن بخش هایی از ساختمان به شمار می‌آید که از تردد بالای وسایل نقلیه و ساکنین ساختمان برخوردار است و علاوه بر آن مداوم در معرض شستشو قرار می‌گیرد به همین دلیل سنگ انتخابی در این بخش باید از پارامترهای زیر برخوردار باشد که عبارت اند از:

  • مقاومت بالا در برابر ضربه و سایش
  • حداقل جذب آب
  • داشتن زمینه رنگ روشن
  • راحتی و آسان بودن در شستشو و تمیز کاری
  • ماندگاری رنگ و کیفیت سنگ به مرور زمان
  • عایق در برابر آتش سوزی

با توجه به مواردی که در بالا عنوان شد، سنگ هرسین به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها جهت استفاده برای سنگ کف پارکینگ است.

ابعاد سنگ هرسین در کف پارکینگ

یکی از سوالات پر تکراری که توسط اکثریت خریداران در مراجعه حضوری از ما می‌شود مربوط به ابعاد مرمریت هرسین برای کف پارکینگ است. باید توجه داشته باشید کاربری کف پارکینگ با بخشی مانند کف سالن پذیرایی کاملا متفاوت بوده و بر خلاف سالن پذیرایی که از سنگ‌های با ابعاد بزرگ‌تر استفاده می‌شود، در پارکینگ باید از ابعاد کوچکتر با ضخامت بیشتر استفاده شود که در این مورد ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از ابعاد 30*30،35*35 و 35*30 با ضخامت 3 سانتی متر استفاده کنید. دلیل انتخاب این سایزها را در باقی مانده ابعاد پله می‌دانیم زیرا بدین وسیله شما اقدام به هزینه کمتری برای تهیه سنگ خود خواهید داشت.

سنگبری سعید واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان، به صورت تخصصی به تولید و فرآوری سنگ هرسین در ابعاد فرشی جهت کاربری به عنوان کفپوش پارکینگ می پردازد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان سوم مرکزی-سنگبری سعید
ایمیل
saeedstone@gmail.com
تماس با ما