لودینگ

کارخانه سنگ مرمریت هرسین در اصفهان

سنگ مرمریت هرسین به عنوان یکی از پرتقاضاترین نوع سنگ مرمریت در بازار سنگ ساختمانی است و اصفهان به عنوان قطب تولید سنگ، کارخانه سنگبری سنگ هرسین در اصفهان به عنوان یکی از پرجستجوترین کلمات در بین خریداران این نوع مرمریت است. با خرید مستقیم از کارخانه مرمریت هرسین اصفهان، قیمت مرمریت هرسین در کمترین قیمت ممکن بازار برای شما صورت می گیرد.

کارخانه سنگ هرسین واقع در اصفهان

در این مقاله قصد داریم به صورت کاملا جزئی تر به بررسی و معرفی کارخانه های سنگبری فعال در زمینه تولید این نوع مرمریت روشن کرمانشاه بپردازیم، پس تا انتها این مقاله با ما همراه باشید.

کارخانه های سنگ هرسین در اصفهان

این سوال برای اکثریت شما پیش آمده که برای یافتن سنگبری فعال در زمینه تولید سنگ هرسین، به کدام منطقه اصفهان مراجعه کنیم. از مطرح ترین شهرک های صنعتی فعال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. شهرک صنعتی رضوانشهر: از شناخته شده ترین کارخانه های آن می توان به سنگبری سعید، سنگبری پیشوا و کسری اشاره کرد. سنگبری سعید در خیابان چهارم مرکزی واقع شده و در این مجموعه به صورت تخصصی به فرآوری سنگ هرسین در ابعاد پلاک و پله پرداخته می شود. البته این مرمریت به صورت صادراتی در این کارخانه تولید می شود.
  2. شهرک صنعتی محمود آباد
  3. منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد: سنگبری اعلا یکی از شناخته شده ترین سنگبری های این منطقه صنعتی است.

کلام آخر

اگر به دنبال خرید مستقیم سنگ هرسین از کارخانه سنگبری هستید، چند نکته را در نظر بگیرید. کیفیت فرآوری و کیفیت برش هر دو به عنوان تاثیرگذارترین پارامترها در داشتن یک انتخاب صحیح است. امکان تولید متراژ بالا این مرمریت با کیفیت صادراتی در سنگبری سعید رضوانشهر مقدور می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان سوم مرکزی-سنگبری سعید
ایمیل
saeedstone@gmail.com
تماس با ما