لودینگ

قیمت سنگ مرمریت در کارخانه

یکی از اهرم های کمکی در کاهش هزینه خرید سنگ های مرمریت، خرید مستقیم از کارخانه است زیرا قیمت سنگ مرمریت درب کارخانه نسبت به فروشگاهها کمتر است. یکی از پر طرفدارترین نوع سنگ های ساختمانی جهت کاربری در فضا و نما داخلی ساختمان، سنگ مرمریت است. امروزه در اکثر ساختمان ها از سنگ مرمریت استفاده می شود که می توان در این بین به راه پله ( برای نمونه می توان به سنگ پله صلصالی اشاره کرد)، کف ساختمان، نما بدنه راه پله و پارکینگ اشاره کرد.

قیمت گذاری سنگ های مرمریت از بازه متر مربع 130 هزار تومان الی چند میلیون است. این اختلاف قیمتی به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که از مهمترین آن ها می توان به ابعاد، رنگ، سورت و برند معدن اشاره کرد. برای نمونه نیز می توان به اختلاف قیمت سنگ مرمریت اداوی با سنگ مرمریت دهبید اشاره کرد.

مهمترین کاربرد سنگ مرمریت در فضای داخلی ساختمان است و همانطور که در پاراگراف ابتدایی نیز اشاره کردیم، راه پله یکی از آن ها است. جهت خرید سنگ مرمریت در کارخانه ابتدا باید با کاربرد، ویژگی ها، مشخصات و قیمت تنوع سنگ های مرمریت موجود در بازار آشنا باشید. در ادامه سعی می کنیم به صورت خلاصه و تیتروار اشاره ای هر چند کوتاه از انواع سنگ های مرمریت موجود در بازار داشته باشیم که عبارت اند از:

  • مرمریت صلصالی
  • مرمریت هرسین
  • مرمریت چهرک
  • مرمریت خوی
  • مرمریت دهبید
  • مرمریت اداوی
  • مرمریت پرطاووسی
  • مرمریت آباده

خرید انواع سنگ مرمریت درب کارخانه

امروزه کارخانه های متعددی در زمینه تولید و فروش انواع سنگ مرمریت فعالیت دارند و هر کدام از آنها نیز به صورت تخصصی از یک تا حداکثر 3 مدل سنگ مرمریت فرآوری می شود. در کارخانه سنگبری سعید نیز به فرآوری سنگ های مرمریت صلصالی، هرسین و پرطاووسی پرداخته می شود.

نحوه فروش سنگ در کارخانه ها به صورت حضوری است اما تعداد اندکی نیز وجود دارد که به صورت آنلاین اقدام به فروش می کنند. خرید مستقیم سنگ مرمریت مورد نیاز از کارخانه موجب کاهش هزینه تمام شده محصول مورد نظر می شود.

کلام آخر

سنگ های مرمریت از پرکاربردترین نوع سنگ های ساختمانی در فضا و نما داخلی ساختمان اند. خرید مستقیم از کارخانه موجب کاهش هزینه تمام شده می شود و همچنین تنوع سورت و متراژ بالا در انبار کارخانه، به شما کمک می کند تا خریدی با کیفیت داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان سوم مرکزی-سنگبری سعید
ایمیل
saeedstone@gmail.com
تماس با ما